Pubg’de Uçaktan Hızlı İnme Hilesi Nedir?

pubg mobile 16 9 1599215853 880x495 2

Son yılların en çok sevilen ve beğenilen bilgisayar ve mobile oyunlarından biri de Pubg oyunudur. Oyunun bu denli fazla sevilmesinin nedenleri arasında oyunun yapımında kullanılan muhteşem grafik efektlerinin yanında aynı zamanda kullanılan teknolojik seviyesi yüksek animasyon teknikleridir. Oyun tutkunu bir kullanıcının bilgisayar oyununu beğenmesinin temelinde oyunun görsel efektleri yatar.

Oyun görsel grafik tasarımlar konusunda kullanıcıyı tatmin eder yeterlilikte ise o oyun seviliyor ve kullanıcıdan ciddi anlamda talep görüyor. Oyunun sevilmesinin bir diğer nedeni ise oyuncuya farklı gelen ve her oyunda bulamadığı özellikler arasında yer alan online oyun özelliğidir. Oyundaki online iletişim sayesinde oyuncular birbirleri ile iletişim kurup konuşabiliyor.

Bu da kullanıcının oyuna çok daha iyi konsantre ve motive olmasını sağlıyor. Rekabet ortamı bu sayede en zirve noktaya ulaşıyor. Genel anlamda insanların savaş ortamına ve silahlara meraklı olmasından kaynaklı olarak oyun çok seviliyor, oyun tutkunlarını saatlerce kendisine bağlıyor.

Oyun hileleri Ne İşe Yarar?

Pubg oyun hileleri ile oyun çok daha eğlenceli bir atmosfere bürünüyor. Kullanıcı www.darkcheat.net internet sitesi üzerinden satın aldığı hileler ile oyunun lideri konumuna gelebiliyor. Yazımızın başlığında da geçen uçaktan hızlı inme hilesi ile oyunun en başında kurgulanmış olan uçaktan paraşütle oyun alanına iniş esnasında işe yarıyor. Oyuncular oyuna uçakta yaptıkları yolculuk esnasında başlıyor. Oyun alanı olan adaya bu uçaktan istenen zamanda atlanması ile dâhil oluyorlar. Oyuncu uçaktan istediği zaman atlayabiliyor.

f005d5cb58794843202f6af921e65dd7

Doğal olarak uçaktan atlandıktan sonra adaya iniş belli bir zaman alıyor. Bu zaman kaybı oyunda dezavantaj sağlıyor. Sizden önce adaya inen oyuncu çoktan silah temin etmiş ve mücadeleye başlamış oluyor. Bu durum da kullanıcıyı bir adım öne geçiriyor. Uçaktan inme hilesini kullanıyorsanız paraşütle uçaktan atladığınız zaman süratle adaya inebilir ve herkesten önce silah temin ederek oyuna dâhil olabilirsiniz. Yani rakipleriniz havada süzülüp oyun alanına inmeye çalışırken siz çoktan silah bulup hatta araç da temin edip oyunun liderliğine aday olabilirsiniz.

Oyun Hilelerini Ücretli Almanın Avantajları

Oyun hilelerini internet üzerinden ücretsiz şekilde temin ettikten sonra banlanma sorunu ile karşılaşırsınız. Söz konusu problem yüzünden oyun hilelerini oyun içinde kullanamazsınız. Fakat sitemizden satın alacağınız Pubg hilelerinin anti ban olması sebebiyle gönül rahatlığı ile kullanabileceksiniz.

Ayrıca hileler ile ilgili güncelleme ve teknik destek de alabilirsiniz. Bu sayede oyunun güncellenmesinden kaynaklı oyun hilelerini kullanamama durumunda bu durumdan etkilenmeyerek oyun hilelerinin de güncellendiğini ve oyunu oynamanıza engel olmadığını görebilirsiniz. Sitemizde ücretli satın alacağınız hileleri oyundaki profilinizde değişiklik yapmanıza gerek kalmaz. Oyun hilelerini gönül rahatlığı ile oyuna enjekte edebilirsiniz. Üstelik teknik ekibin desteğini de göz ardı etmezseniz gayet verimli şekilde oyun hilelerini kullanabilirsiniz.

Pubg’de Uçaktan Hızlı İnme Hilesi Nedir?” yazısında 2 düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir