Pubg Lite Hile

pubg lite hile

Pubg Lite Hile

Pubg oyunu bilgisayarlarda oynanırken ister istemez daha fazla kaynak gerekiyordu. Ancak Pubg mobile hile sürümü bu noktada daha az kaynak içermiş olduğundan dolayı android cihazlarla uyumunda sorun yaşanmaz. Puby lite oyunu ise Battle Royale serisindeki oyunların tamamıyla aynı kurguya sahiptir. Yani kapalı bir alanda kalan oyuncunun yine burada son oyuncu olarak kalması gerekiyor. Evet, biliyoruz bu kolay olmayan bir iş fakat oyuncularla savaşabilmeniz için çok fazla aracınız ve ekipmanınız olacak. 

Pubg oyununda 100 oyuncuya kadar yer veriliyor ancak bu azaltılmış olan versiyonda ise 40 kişiye kadar izin veriliyor. Orijinal oyunun sürümüne sahip olsa da oyuncu sayısının az olması burada oyuna farklı bir yön vermiş olacaktır. 

Pubg Mobile Lite

Pubg mobile lite oyunu ile birlikte daha az bir hafızaya ihtiyaç duyuluyor olması cep telefonlarında daha rahat bir oyun imkanı sağlamış oluyor. Arkadaşlarınızla oynarken kendinizi iyi hissedebiliyor ve tek başınıza başarılı sonuçlar aldığınızda bu sizi daha fazla heyecanlandırıyor. 

Pubg mobile oyununun önem kazanmasındaki en önemli nedenler arasında savaş oyunları severleri geliyor. Bazı oyuncular savaş oyunlarına karşı farklı bir heyecan hissediyor. Burada elde edilecek olan bir başarı oyuncunun psikolojik olarak da kendisini iyi hissetmesine neden olduğu için pubg oyunu sayesinde bu beklenti de karşılanmış oluyor.

Vip seçeneklerle pubg lite pubg steam ve pubg mobil hileleri satın alabilirsiniz.

Aldığınız hileler oyunda sizlere rakiplerinizin 1 adım önüne geçmenizi sağlamaktadır.

Yazılımlar yardımcı yazılım olarak size teslim edilir.

Pubg lite hile 8 aydır bansız şekilde size sağlanmaktadır.

Pubg Lite Hile” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir