Pubg Hilesi Nereden Satın Alınır?

pubg mobile hile yolları

Son yılların beğenilen oyunları arasında yer alan Pubg gencinden yaşlısına her kesimden kullanıcının beğenisini kazanıyor. Kısa sürede birçok kullanıcının tutkunu olduğu oyun bundan sonraki süreçte de gelişimini sürdürerek kullanıcı sayısını katlayacak gözüküyor. Bir oyun tutkununun savaş ve stratejinin bir arada yer aldığı oyundan beklentilerini fazlasıyla karşılayan oyun üstün animasyon ve grafik tasarımları ile kullanıcının beğenisini kazanıyor.

Oyundaki gerçeğe yakın görseller size gerçek bir savaş alanındaymış hissi veriyor. Rakipleri alt etme heyecanı ve mücadelesi oyunda eğlenceli dakikalar yaşanmasına sebep oluyor. Oyunun bu kadar çok sevilmesinin bir nedeni de oyuncular oyun içinde birbirleri ile iletişim halinde mücadele edebiliyor. Oyuncuların oyun içindeki sesleri savaş alanının daha gerçekçi olmasına sebep oluyor. Ayrıca aynı takımda olan oyuncuların birbirlerinin stratejisini yönlendirmesinde de online iletişim özelliklerinin etkili olduğunu söyleyebiliriz. Oyun, takım arkadaşları ile çok daha eğlenceli hale geliyor.

Mücadele azmi takım ruhu ile daha yükseklere tırmanan oyunda rakiplerinize karşı çok daha belirgin üstünlük sağlayabilirsiniz.

how hacker kills you in pubg mobille 5ae1

Pubg Oyununun Hileleri

Pubg, hileleri ile çok daha eğlenceli olabiliyor. Uçak ile bir adaya atılmayı ve bu adada yapılan mücadeleyi konu alan oyunda ada içerisinde çabuk davranan ve silah temin eden oyuncu bir adım öne geçiyor. Sonrası ise tamamen oyuncunun gayreti ve stratejisini oyun alanına enjekte edebilmesi ile ilgilidir.

Pubg oyununun hileleri arasında olan uçma hilesini kullanarak oyun alanına paraşütle ilk inen siz olabilirsiniz. Doğal olarak silah aramaya ilk başlayan siz olabilirsiniz. Oyunda üstünlük sağlayabilmenin ilk adımı silah temininde başarılı olabilmektir. Oyunun hileleri arasında bulunan özelliklerden birisi de rakip takımın oyuncuların duvar arkasında saklandıklarını görebilirsiniz.

Bu da doğal olarak size üstün bir avantaj sağlayacaktır. Rakip takımın saklanmayı seven oyuncusu sütrenin gerisinde olsa bile onu görebileceksiniz. Ayrıca hileler aracılığı ile rakibinizin can seviyesini görebilir, ona göre yoğunlaşmanız gereken düşmanı tespit edebilirsiniz. Görebildikleriniz bunlarla da kalmıyor. Aynı zamanda düşmanın silah, mühimmat durumunu da ekranınızdan görebilir, stratejinize yön verebilirsiniz.

Pubg Hilele Satın Alma

Pubg hilelerinin satın alınması işlemini bu alanda kendini geliştirmiş www.darkcheat.net sitemizden yapabilirsiniz. Siteden alacağınız oyun hileleri ile rakiplerinize üstünlük kurabilir, oyunun yönlendirmesini siz yapabilirsiniz. Pubg, diğer oyunlar gibi hile girişini engellemek için bir kısım tedbirler almıştır.

Fakat sitemizden alacağınız oyun hilelerinin anti ban özelliği sizi hile girişi probleminden kurtaracaktır. Ayrıca anti cheat özelliği şikâyetlerin sonuçsuz kalmasına sebep olacak, oyundaki hızınızı düşürmeyecektir. Ayrıca almış olduğunuz hilelerle ilgili uzman ekibimizden teknik destek alabilirsiniz. Oyunu PC, tablet ya da akıllı telefondan oynuyor olmanız hile girişinde farklı bir yol izlemenize sebep değildir. Hileleri satın aldıktan sonra belirtmiş olduğumuz adımları izlemeniz yeterli olacak oyun hileleri direkt olarak oyuna eklenecektir.

Pubg Hilesi Nereden Satın Alınır?” yazısında bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir