Pubg Anti Banlı Hile

53e572275325808983b5096b67930ba4 1

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük ilgi gören Pubg, bilgisayarlarda olduğu gibi mobile telefonlarda da oldukça ses getirmeyi başardı. Oyunda bireysel mücadelenin yanı sıra takım çalışması da ön plandadır. Pubg, Bluehole tarafından yayınlanmış ve gelişimine deva edilen bir video oyunudur. Dünyada ve ülkemizde geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan oyun ilk piyasaya çıktığı dönemde sadece bilgisayar üzerinden oynanabiliyordu. Sonrasında yapılan gelişim hamleleri ile oyunun akıllı telefon ve tabletlerde de oynanabilmesi sağlandı.

Pubg oyununda asıl amaç beka tedbirlerini uygulayarak hayatta kalabilmektir. Bunu da diğer oyuncuları yok ederek sağlayabilirsiniz. Oyunun en başında 100 kullanıcı rotası belli olan bir uçakta yolculuğa başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlayan oyuncular paraşütle oyun alanına inerler. Oyunun sonuna kadar hayatta kalmayı başaran takım ya da bireysel savaşçı oyunu kazanmış olur. Galibiyet rozeti ile ödüllendirilen oyunda takımın tüm üyeleri ölmeden takım yok olmuş sayılmaz.

Pubg Hileleri ve Anti Ban Özelliği

Herhangi bir bilgisayar oyununda hilelerin oyuna uyarlanması için anti ban özelliği gereklidir. Bilgisayar oyunu üretici firmaları oyun içerisine hile girişi tespitlerinde bu durumu banlarlar. Yani hile girişine izin vermezler. Bu sebeple temin edilecek oyun hilelerinde anti ban özelliği olmazsa olmaz özellikler arasındadır. Pubg hileleri www.darkcheat.net internet sitemizden temin edilerek anti ban özellikli hileler satın alınır. Bu sayede oyun içerisinde hiçbir sorun yaşamadan hileleri kullanabilir, oyunun tadına doyabilirsiniz. Hile kullanımının aktif hale gelmesi için ayrıca bir şey yapmanıza da gerek kalmaz. Hileleri telefon ya da bilgisayarınıza indirdikten sonra direkt olarak faal hale gelecektir. Hilelerin yüklenmesinden sonra oyunun tartışmasız tek lideri siz olacaksınız, oyun sizin etrafınızda şekillenmeye başlayacak.

pubg lite hilesi
pubg lite hilesi

Pubg Hileleri İle Elde Edilecek Kazanımlar

Pubg hileleri ile oyundaki ağırlığınızın arttığını hissedeceksiniz. Hileler sayesinde oyun alanına en önce siz ulaşabilir, düşmanlarınızın silah durumlarını ve nereye saklandıklarını görebilirsiniz. Pubg duvar hilesi ile sütre arkasındaki düşmanların tespiti dahi son derece kolay oluyor. Ayrıca düşmanlarınızın can seviyelerini görebilmeniz oyun içerisinde yoğunlaşmanız düşmanların hangileri olduğunu tespit etmenize yarıyor.

Can seviyesi düşük olan düşman oyuncusu kolay yok edilebilir. Bu avantajları değerlendirerek stratejinizi bu temel üzerine kurabilirsiniz. Düşmanın silah ve mühimmat durumu da stratejinize yön verme adına önemli bir bilgidir. Bu sayede düşmanı yok etme planlarınızı güncelleyebilir, yoğunlaşmanız gereken düşmanları tespit edebilirsiniz.

Pubg hilelerinin sitemizden temin edilmesi ile teknik destek ekibimizin uzan görüşlerinden de istifade edebilirsiniz. Oyun hilelerini satın aldığınız süre boyunca güncelleme desteği de alacak, oyuna gelen güncellemelerden etkilenmeyerek hileleri kullanmaya devam edeceksiniz. Oyun güncellemeleri ile eş zamanlı olarak hile güncellemelerinin de sağlandığına şahit olacaksınız. Bütçenize ve ihtiyacınıza uygun zaman periyodunda hileleri satın alıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir