Bilgisayarda Hileli Pubg Nasıl Oynanır?

pubg ios hile 1

Bilgisayarda hileli pubg oynamak, oldukça keyif verici bir aktivitedir. Hemen içeriğimize göz atıp, internet sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Son yıllarda oyun piyasasını kasıp kavuran ve en iyi oyunlar kategorisinde zirveye aday olan yapıtlardan birisi de Pubg oyunudur. Oyun kısa sürede milyonlarca kullanıcının beğenisini kazanmış ve sürekli kendini geliştiren bir oyundur. Üstelik bu keyfi yaşamak için ciddi sistem gereksinimlerine de ihtiyaç duyulmuyor. Her yaş grubunun beğenisini kazanan oyun hileleri ile daha da zevkli bir hale geliyor. Rakiplere nazaran hileler kullanarak bariz bir üstünlük kurabiliyorsunuz.

Oyunu bilgisayarınıza ya da mobil cihazınıza indirdikten sonra oluşturacağınız profil ile oyuna girip oynayabiliyorsunuz. Oyunun bu denli seveninin olmasının nedeni oyundaki muhteşem tasarım ve grafikler. Oyunun üretici firması kullanıcının nasıl etkileneceğini gerçekten çok iyi biliyor. Oyun içinde arkadaş ekleme özelliği de kullanıcıyı etkileyen özelliklerden birisidir. Bunun için eklemek istediğiniz arkadaşınızın takma adını bilmeniz yeterli oluyor. Tabi karşı tarafın da bu arkadaşlık isteğini kabul etmesi gerekiyor.

Pubg Oyununun Püf Noktaları

Oyun 100 kişiye kadar kullanıcının bir adaya atılıp mücadele etmesini konu alıyor. Oyun içinde son 10-15 kişi arasına girerek hayatta kalmayı başardıysanız ve alan da gittikçe daralan bir bölgeye dönüştüyse oyundan çok daha fazla keyif alırsınız. Bunun için aşağıdaki Pubg oyununun püf noktaları kısmını dikkate almanızda fayda vardır.

  • Oyuncu sayısı azaldığı için alan daralacak ve doğal olarak pusu ihtimali de artacaktır. Bu sebeple mümkün olduğu kadar taarruzdan ziyade savunmada kalmakta fayda vardır. Oyundaki gizleme alanlarından mutlaka istifade edin. Küçücük bir çalı parçası dahi hayatınızı kurtarabilir.
  • Kullanıcılar oyunun sonuna doğru ortalarda yakalanmak yerine mavi dairenin uç kısımlarında kalmayı tercih ederler. Bu bölgedeyseniz dikkatli olmanızda fayda vardır.
  • Rakipleri bir anda öldürmeye çalışmayın. Yani kısacası gaza gelmeyin. Oyunda esas olan öncelikle beka tedbirlerini uygulayarak hayatta kalabilmektir.
  • Çok fazla mermi harcamayın ve mermilerinizi idareli kullanın. Daha çok pusu stratejisi ile hareket edin.

pubg mobile hile 1

Pubg Oyununa Hilelerin Entegre Edilmesi

Satın alacağınız en iyi pubg hilesinin Pubg oyununa entegre edilmesi için herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Oyun hilelerini mobile cihaz ya da bilgisayara indirdiğiniz zaman derhal kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik profiliniz ve ayarlarınızda herhangi bir değişiklik yapmanıza da gerek kalmayacak. Oyun hilelerinin anti ban ve anti cheat olmasından dolayı hem yapılan şikâyetlerden etkilenmeyecek hem de banlanmayacaksınız. Üstelik bu konuda etkin bir teknik destek mekanizmasından da istifade edebilirsiniz.

Oyunu daha çok savaş filmlerine ve silahlara merakı olan kullanıcıların talepte bulunduğu görülür. Oyun, akıl ve stratejik becerileri bir arada buluşturmayı başarmıştır. Kendini sürekli yenileyen dinamik veri tabanı ile de kullanıcıyı her geçen gün biraz daha tatmin etmeyi başarıyor. Siz de bir oyun tutkunu iseniz mutlaka Pubg oyununu tecrübe etmelisiniz. Eminiz ki oyunun tutkunu olacak ve hileleri de temin etme ihtiyacı duyacaksınız.

 

 

Bilgisayarda Hileli Pubg Nasıl Oynanır?” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.