Ücretli Pubg Nasıl Alınır?

pubg ios hile 2

Pubg oyunu dünyada en çok tercih edilen ve oynanan oyunlar arasında yerini almış gözüküyor. Kısa sürede dünyada 10 milyondan fazla kullanıcı kitlesine ulaşan Pubg, hem PC hem de mobile sürümü ile kullanıcıdan tam not almayı başarıyor.  Online oyunlar arasında popülaritesi her geçen gün artan Pubg, oyun hileleri ile de adından sıkça söz ettiriyor.

Oyunun bu denli sevilmesinin sebebi oyun içerisindeki oyuncuların birbirleri ile iletişim halinde olmasıdır. Yani oyuncular bilgisayar ya da telefonun mikrofonu aracılığı ile birbirleri ile konuşabilirler. Pubg’ın ilk etabında oyuncular bir uçağın içerisinde oyuna başlıyorlar. Harita üzerinden oyunu takip eden oyuncular istedikleri yere geldiklerinde uçaktan atlıyorlar. Atladıkları yerdeki silah ve mühimmatları bularak belirlenen alan içerisinde düşmanları aramaya başlıyorlar. Oyunda amaç düşmanları öldürerek takım halinde ya da bireysel olarak hayatta kalabilmektir. Hayatta kalmayı başaran oyunu kazanmış oluyor.

Pubg Oyununda Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Oyunda ihtiyaç duyulan silah ve mühimmatı bulduktan sonraki yapılacak ilk iş bir araç bulmak olmalıdır. Böylece oyun alanını hızlı şekilde kontrol altında tutmanız kolay hale geliyor. Münferit olarak oyunda mücadele eden oyuncular araç cinslerinden motoru kullanmayı tercih ediyor. Bu sayede oyun alanında çok daha hızlı hareket edebiliyor.

Eğer takım halinde hareket ediyorsanız takım sayısına uygun araç bularak hareket etmeniz çok daha mantıklı bir hal tarzıdır. Oyunun kritik noktalarından birisi oyun ve rakiplerin seslerini kolay şekilde duyuyor olmanızdır. Bu sayede oyun içerisinde nerede çatışma olduğunu duyabilir, düşmanların ayak seslerinden tehlikenin nereden geleceğini kestirebilirsiniz. Araçlar çok ses çıkaran ekipmanlar olduğu için pubg oyununda kimi zaman dezavantaj olabilir.

Pubg Hilelerinin Satın Alınması

Pubg, hileleri ile çok daha keyifli hale geliyor. Pubg hilelerinin satın alınması için www.darkcheat.net internet sitemizdeki hile ürünlerini inceleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz. Hileleri yükledikten sonra rakiplerinize karşı bariz bir üstünlük sağlamı, oyunun tartışmasız lideri olmuş olursunuz. Hileler yüklendikten sonra duvar arkasında gizlenen düşmanı, düşmanların silah ve mühimmat durumunu görebilir buna göre bir hal tarzı geliştirebilirsiniz. Akıl ve stratejinin bütünleşmesi ile başarıya ulaşılacak oyunda harita üzerinden oyuncuları ve gelecek olan tehlikeyi kestirebilirsiniz.

Pubg Hileleri İle Sahip Olunacak Avantajlar

Pubg hileleri satın alındıktan sonra direkt kullanılmaya başlanır. Hilelerin aktif hale gelmesi için herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Sitemiz aracılığı ile satın aldığınız hilelerin oyun içerisine enjekte edilmesi konusunda herhangi bir problem yaşamazsınız, hile ile ilgili yapılan şikâyetler sebebiyle oyunda bir kopuklukla karşılaşmazsınız.

Oyun hilelerinin anti ban ve anti cheat özellikleri karşılaşacağınız tüm sorunlara karşı tatmin edici çözümler geliştirmiştir. Ayrıca oyunu satın saldığınız süre boyunca hem teknik destekten yararlanabilir hem de güncelleştirmeleri tam ve zamanında alabilirsiniz. Siz de hileleri satın alarak oyunun keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek Hattı