PUBG’de Hile Yaparsam Banlanır Mıyım?

Bilgisayar teknolojisi her geçen gün inanılmaz bir hız ile gelişmekte, bu kapsamda bilgisayar oyunları da bu gelişimden payını almaktadır. Bilgisayar oyunu oynamak günümüz neslinin eğlenerek yaptığı faaliyetler arasındadır. Sadece genç neslin değil aynı zamanda yetişkinlerin de bu eğlence çemberinde hatırı sayılır yerinin olduğunu söyleyebiliriz. Son yıllarda adını sıkça duymaya alıştığımız Pubg oyunu bu çemberin merkezinde olan bilgisayar oyunlarından biridir. gencinden yaşlısına büyük bir kitlenin eğlence ve aksiyon oyunlarından olan Pubg her geçen gün oyun severlerin daha da ilgisini çekmeyi başarıyor. Peki, söz konusu oyunun bu denli hızla yaygınlaşması ve insanları etkisi altına almasının nedeni nedir?

Pubg Oyunu Neden Bu Kadar Çok Oynanıyor?

Pubg oyunu aksiyon ve stratejinin bir arada yürüdüğü gerçekçi efektlerle donatılmış muhteşem oyunlardan birisidir. Günümüzün oyun tutkunlarının bir bilgisayar oyunundan beklediklerinin başında görsel efektler gelir. Pubg oyunu da hem PC sürümü ile hem de mobile sürümü ile oyun tutkunlarının bu ihtiyacını fazlasıyla karşılıyor. Oyun, kullanıcının ilgisini çeken bir muharebe ortamında gerçekleşiyor. Oyuncu paraşütle oyun alanına iniyor ve bireysel ya da takım olarak mücadele edebiliyor. Oyun alanına iniş yapan savaşçının ilk faaliyeti kendisine bir silah, mühimmat ve araç bulmak oluyor. Gerekli teçhizatları tamamlayan oyuncu oyunda hakimiyet kurmaya çalışarak düşmanlarını öldürmeye çalışıyor. Oyunun sonunda izlediği strateji ile hayatta kalmayı başaran kullanıcı ya da takım oyunu kazanmış ve rozet almış oluyor.

Pubg Hileleri

Oyunun sevilmesindeki bir neden de oyuncuların oyun içerisinde birbirleri ile online olarak iletişim kurabilmesidir. Bilgisayar ya da akıllı telefondaki mikrofon yardımı ile sesli iletişim kurabilen oyuncular oyuna ayrı bir aksiyon ve heyecan katıyor. Oyun son derece eğlenceli şekilde devam ediyor, kullanıcılar saatlerce oyunun başından kalkmak istemiyorlar. Pubg hileleri ile oyun çok daha eğlenceli bir hale geliyor. Hepinizin bildiği üzere bu tür oyunlarda hile girişine izin verilmez. Fakat www.darkcheat.net internet sitemizden alacağınız oyun hilelerinin anti ban özelliği sayesinde banlanmadan oyun hilelerini sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca hilelerin anti cheat özelliği, oyun içindeki rakiplerin sizi hile konusunda şikayet etmesine de engel olacak ve hileleri sorunsuz şekilde kullanabileceksiniz.

Pubg Hile Özellikleri

Pubg hile özellikleri birçok kolaylığı beraberinde getiriyor. Oyun içerisinde düşmanla ilgili silah, mühimmat ve araç durumunu hileler sayesinde kontrol altında tutabilirsiniz. Rakip takımın oyuncularını duvar arkasında olsalar bile görebilir ve buna göre strateji geliştirebilirsiniz. İstediğiniz zaman zarfında alabileceğiniz hileleri satın aldığınız süre boyunca güncelleme imkanlarından da istifade edebilirsiniz. Ayrıca sitemizin uzman ekipleri tarafından da teknik destek alabilir, her türlü soruna çözüm bulabilirsiniz. Siz de oyundaki muhteşem eğlenceyi zirveye taşımak için sitemizi ziyaret edebilir, Pubg oyununun hilelerini satın alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek Hattı