Pubg’de En İyi Hile Hangisi?

pubg ios hile 2

Dünyada oyun tutkunlarının ilgi odağı olmayı başaran Pubg oyunu kısa sürede binlerce kullanıcıya ulaşarak oyun dergilerinin ilk sayfalarında yer işgal etmeyi başardı. Her yaş grubundan kullanıcı kitlesine sahip olan oyun macera seven tutkunların zevkine hitap ediyor. Oyun başladığı andan itibaren her saniyesi heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Silahlı oyunları seviyorsanız ve oyun içinde vurdu kırdı olaylarını arıyorsanız bu oyunun tam size göre olduğunu söyleyebiliriz. Oyun hem zekâ ürünü hem de strateji gerektiren bir kurguya sahiptir. Değişik cins ve nitelikle silah ve teçhizat araçlar ile daha da avantajlı şekilde kullanılabiliyor. Oyun severler saatlerce söz konusu oyunun başından kalkamıyor. Zamanla bir tutku haline gelen oyunda dikkat edilmesi gereken bir kısım stratejik kurullara uyulursa başarılı olmak içten bile değil. Bu kapsamda dikkat edilmesi gerekenleri alt başlığımızda bulabilirsiniz.

Pubg Oyununda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Pubg oyununda meskûn mahal muharebesi teması işleniyor. Oyun içindeki esas amaç ölmeden oyunu sonuna kadar sürdürebilmektir. Yani esas olan düşmanı öldürmekten ziyade ilk önce hayatta kalabilmektir. Genellikle oyunu beka kabiliyetlerini en iyi şekilde uygulayan kullanıcılar kazanıyor. Oyun içerisindeki sütreleri bu kapsamda iyi değerlendirmek gerekiyor. Küçük bir çalı parçası dahi oyunda hayatta kalmanız için yeterli olabilir.

Mühimmatın mümkün olduğu kadar idareli kullanılması gerekir. Elinizdeki silah karşınızdaki düşman için yeterli değilse daha üstün nitelikli bir silah temin etmeniz ya da stratejinizi değiştirmeniz gerekir. Oyun, en iyi strateji kurucuyu tespit etmek için yapılmış desek mübalağa yapmış olmayız. Hareket ederken bir gözünüzün de oyunun haritasında olması gerekiyor. Bir yandan oyun alanında düşmanlara karşı dikkatli olmak gerekirken bir yandan da haritadan nerede olunduğuna bakılması gerekiyor. Pubg muhteşem bir kurguya sahip oyundur. Oyunu daha eğlenceli hale getirmenin yolu ise oyunun hilelerini temin etmektir.

pubg emulator hile

En İyi Pubg Hilesi

Başlığımızda da belirtildiği gibi en iyi Pubg hilesi hangisidir sorusunun cevabı herkes için farklıdır.

  • Eğer tüm oyuncular uçaktan oyun alanına atıldığında herkesten önce oyun alanına inmek istiyorsanız hızlı uçma hilesi sizin için en iyi hiledir.
  • Oyun içerisinde düşmanın elindeki silah ve mühimmatı görebilmek istiyorsanız silah hilesi sizin için avantajlı olabilir.
  • Oyunun kilit noktalarından birisi düşman sizi görmeden sizin düşmanı görmenizdir. Bunun için duvar hilesi bulunmaz nimettir. Bu hile ile duvar arkasına gizlenmiş olan düşmanı tespit edebilirsiniz.
  • Oyundaki kritik hususlarda birisi de düşmanların can seviyesinin tespit edilmesidir. Düşmanın yaralı olması demek kolay lokma olduğunun göstergesidir. Oyun hilelerinde bu durumu önemsiyorsanız can seviyesi görme hilesi en iyi hile olabilir.

Her birisi ayrı bir özellik kazandıran Pubg hileleri ile oyundan arzu ettiğiniz tadı almayan hazır olun. Çok eğlenecek hem de oyunun taşsız kralı olacaksınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.