PUBG Mobile Hile İndir

5d5a5a2cc03c0e146c141a46

PUBG Mobile hile indir adımları sayesinde, sizler de oyunda lider konumda olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, PUBG Mobile VIP hile indirmek olacaktır. Birçok oyuncu tarafından aktif bir şekilde oynanan oyunda, asıl amaç hayatta kalan son kişi ya da son grup olmaktır. Bunu başaran kişiler; oyunda kazanmış sayılır ve rütbeleri / seviyeleri yükseltilir. Oldukça rekabetçi bir ortam yaratan oyunda ise ön plana çıkmak isteyen kullanıcılar, kolaylıkla bunu başarmak için hile indirebilirler.

PUBG Mobile Hilesi

PUBG Mobile hilesi, 1 günlük – 1 haftalık ve 1 aylık olmak üzere üç ayrı süre halinde satılmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden satın alarak kullanacağınız hileler, kesinlikle ban riski barındırmamaktadır. Hile kurulumu oldukça basit olduğu için, satın almanızın ardından direkt olarak oyunda kullanmaya başlayabilir ve rakiplerinizi alt edebilirsiniz. Herhangi bir sorun ile karşılaştığınız takdirde; canlı destek ekibimizden 7 gün 24 saat boyunca destek alabilirsiniz. Peki, asıl konumuza dönecek olursak; PUBG Hilesi ne işe yarar, nasıl kullanılır?

pubg mobile 16 9 1599215853 880x495 1

PUBG Hile Özellikleri

PUBG VIP Hile özellikleri, kullanıcıların tamamen keyif alabileceği şekilde tasarlanmıştır. Oyun içerisinde düşmanlarınızı görebilir, nerede olduklarını izleyerek buna göre ateş edebilirsiniz. Ek olarak aim ayarlarınızı yaparak düşmanınıza kilitlenerek; başından, omuzundan ya da gövdesinden vurabilirsiniz (vuruş yeri ayarlanabilmektedir.)

Hilenin bir diğer özelliği sayesinde, düşmanlarınızın sağlık durumunu görebilirsiniz. Bu sayede önce kime ateş etmeniz gerektiğini ayarlayabilir, rakipleriniz ile aranıza fark koyabilirsiniz. PUBG oyuncuları, genellikle ateş ederken silahın fazla tepmesinden yakınırlar. Tepmeme özelliği sayesinde silahınız nokta akışı sağlar.

PUBG Mobile Hile (Bansız) başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Anti Ban Özelliği İle Sınırsız Oyun!

Anti ban özelliği sayesinde oyuncular sizi raporlayıp şikayet etseler dahi, herhangi bir şekilde bu raporlar PUBG’ye iletilmez. Bu sayede ban riski olmadan, dilediğiniz gibi oyunu oynayabilirsiniz. Araba ESP sayesinde ise, oyunda araçların yerlerini görebilir ve buna göre aksiyon alabilirsiniz.

PUBG Mobile Bansız Hile Satın Al

İnternet sitemiz üzerinden ban koruması özelliği bulunan PUBG hilelerini satın alabilir ve ister bilgisayarınızda; isterseniz de akıllı telefon ya da tabletinizde kullanabilirsiniz. FPS yükseltici özellikleri, üst düzey koruma sistemi ve 7 gün 24 saat teknik destek hizmeti sayesinde; oyun oynamak çok daha keyifli olacak! Yapmanız gereken tek şey, darkcheat.net adresine giriş yaparak size uygun olan hileyi seçmek ve 3D güvenli ödeme seçeneği ile satın alarak hemen kullanmaya başlamak.

Hileler özel bir kurulum ya da kurulum ayarları gerektirmemektedir. Bu sayede direkt olarak hileyi çalıştırarak oyuna giriş sağlayabilirsiniz.

Hileler özelleştirilebilir özelliklere sahiptir. Satın aldığınız hile özelliklerini, size uygun şekilde düzenleyebilir ve bu şekilde kullanabilirsiniz. PUBG Emulatör hile olarak da kullanabileceğiniz bu hile, akıllı cihazlarda da maksimum verim alabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Hileyi satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. – PUBG Mobile Hile İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.