PUBG Mobile Hile (Bansız)

pubg mobile lite hile

PUBG Mobile hile, belirli süre içerisinde kullanılabilen çok amaçlı ve oyunu daha keyifli hale getirmesi amaçlanan hilelerdir. Kullanıcılar indirmiş oldukları bu hileler sayesinde kısa süre içerisinde istedikleri seviyeye ulaşabilir, çeşitli özellikler ile oyundan maksimum verim alabilirler. Peki, PUBG Mobile Hile özellikleri nelerdir, nasıl satın alınır?

PUBG Mobile hile özellikleri, kişiselleştirilerek kullanılabilmektedir. Örneğin hile özelliklerinde yer alan bir takım ayarlar sayesinde, hileyi kendi oyun zevkinize göre ayarlayabilir ve bu ayarlar ile oynayabilirsiniz. Sizler için tasarladığımız, en iyi şekilde verim alabilmenizi sağlayacak hile özellikleri ise şu şekildedir;

 • Mısc
 • Aimbot
 • Radar
 • Loot
 • Vısual
 • Ban koruması
 • Wallhack

Özelliklerin genel itibari ile sağladığı avantajlar;

 1. Misc: Menüyü, F6 tuşu ile açarak özellikleri aktif edebilirsiniz. End tuşuyla hileyi kapatabilirsiniz.
 2. Aimbot: Aimbot ile kafaya, vücuda ya da hedefin herhangi bir yerine nişan alarak otomatik olarak ateş edebilir / nişan gücünüzü arttırabilirsiniz. Otomatik ayarını kapatarak, atış yaptığınız her kurşunun düşmanlarınıza gitmesini de sağlayabilirsiniz.
 3. Radar: Radar özelliği sayesinde kişiselleştirme yapabilir; saydamlığını ve ölçeğini değiştirebilirsiniz. Ek olarak düşmanlarınızın – rakip oyuncuların haritadaki yerlerini işaretleyebilir ve hareketlerini izleyebilirsiniz.
 4. Loot: Harita üzerinde lootlar görüntülenebilir. Bu sayede yakınlarınızda bulunan tüm malzemelerden yararlanarak; savaşta üstünlük kurabilirsiniz.
 5. Visual: Bu özellik, tamamen kişiselleştirme amacı ile yaratılmıştır. Oyuncular ve rakipler üzerinde çeşitli değişiklikler yapabilirsiniz. Örneğin, takma adları gizleyebilir ya da ekran çizgisi oluşturabilirsiniz.
 6. Ban koruması: Hile, tamamen anti ban özelliklerine sahiptir. Bu sayede herhangi bir ban riski olmaksızın oyunu keyifli bir şekilde oynayabilir; süresiz ve can sıkıcı engellemelerden kurtulabilirsiniz.
 7. Wallhack: Wallhack özelliği sayesinde duvarın diğer tarafında yer alan rakip oyuncuları ve kendi takım arkadaşlarınızı izleyebilir; doğru stratejiler ile kimi vuracağınızı tespit edebilirsiniz. Pubg Wallhack hilesi, oyunda üstünlük elde edebilmenizi sağlayacak en önemli özelliklerden birisidir.

53e572275325808983b5096b67930ba4

PUBG Lite Hilesi başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

PUBG Mobile Hile Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile ücretli hile, ücretsiz hilelere nazaran çok daha kolay ve pratik bir şekilde uygulanmaktadır. Hileyi indirmek ve Ban riski olmadan kullanabilmek için sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Peki, PUBG Mobile VIP hile nasıl yapılır?

Hile uygulamasına geçmeden önce, internet sitemizde size en uygun olan hileyi satın almanız gerekmektedir. Hileyi satın almanızın ardından, hile otomatik olarak size teslim edilecektir. Emulatörlerde ve Android cihazlarda Rootlu ya da Rootsuz olarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hileyi kullanabilmek için yapmanız gereken tek şey, size iletilen kurulum dosyasını telefonunuza ya da emulatörünüze yükleyerek; kurulumu gerçekleştirmeniz. Bu işlemin ardından hile otomatik olarak aktifleşecektir. Yalnızca ilgili tuşa basarak, kendinize göre ayarları düzenlemeniz yeterlidir.

Kullanımı oldukça basittir, çalıştır oyuna gir mantığı ile kullanılmaktadır.

Size uygun PUBG mobile bansız hile satın almak için linke tıklayabilir ve yarım saat içerisinde sizi oyunun lideri yapacak hileye ulaşabilirsiniz. PUBG Mobile VIP Hile.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.