Pubg Mobile Duvar Hilesi

Pubg oyunu son dönemde oyun severlerin diline dolanmış ve saatlerce başında vakit geçirebilecekleri bir online oyunudur. Oyunun bilgisayar versiyonu oyun tutkunlarına son derece eğlenceli dakikalar yaşatsa da oyunun mobile versiyonu da PC sürümünden aşağı kalmıyor. Özellikle gençlerin tutkusu olan bilgisayar oyunları hem stres atmak hem de eğlenmek için muhteşem aktiviteler arasında yer alıyor.

Oyun o kadar güzel ve teknolojik efektlerle donatılmış ki sadece gençlerin değil aynı zamanda yetişkinlerin de gözdesi olmuş gözüküyor. Oyuncunun oyun esnasında “keşke oyunda şunu yapabilsem” dediği tüm ayrıntılar pubg hileleri geliştirilerek oyuna renk katıldı. Oyun söz konusu hileler ile çok daha eğlenceli hale geliyor. Oyundan daha fazla zevk almak istiyorsanız siz de web sitemizden hileleri satın alabilir ve eğlencenin zirvesine çıkabilirsiniz.

Pubg Mobile Hileleri

2020 yılında yapılan güncelleme ile pubg mobile hilelerine birçok yenilik getirildi. Oyun takım halinde oynanabildiği gibi bireysel olarak da oynanabiliyor. Hileler getirdiği avantajlar sayesinde düşmanlarınızın sağlık durumunu, silah ve mühimmat durumunu, teçhizat ve araç sayılarını görebiliyorsunuz.

Bu hileler sizin oyunda lider konumda olmanızı ve düşman durumuna göre strateji geliştirmenize imkân sağlıyor. Oyun yazılımında normal şartlar altında hile kullanımına izin verilmiyor. Fakat sitemiz aracılığı ile satın alacağınız hilelerin anti cheat olmasından dolayı hile kullanımında hiçbir sorun yaşamaz doyasıya oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Normal şartlarda android ya da IOS yazılım tabanlı akıllı cihazınıza oyun hilesi indirdiğinizde de cihazınız korsan bir yazılımla karşılaştığı ile ilgili sizi ikaz edecek ve buna izin vermeyecektir. Fakat pubg mobile oyun hilelerinde kullandığımız anti cheat özelliği burada da imdadınıza yetişiyor ve hileleri sorunsuz kullanmanıza destek oluyor.

Pubg Oyunu Hileleri

Pubg hilelerinden birisi de duvar hilesidir. Duvar hilesi sayesinde oyun esnasında duvar ya da bir sütre gerisinde saklanmış olan düşmanları tespit edebilirsiniz. Rakibiniz siz sütre gerisinde iken sizi göremeyeceği için oyunda her zaman bir adım önde olacaksınız. Pubg oyunu son derece rekabetçi ve rakiplere üstünlük kurmayı gerektiren, aksiyon ve stratejiyi bünyesinde barındıran bir oyundur. Oyunda strateji geliştirmeden başarıya ulaşmak mümkün değildir.

Sürekli gezmek, düşmanları kovalamak, doğru nişan almak ve hedefi vurabilmek esastır. Bunun yanında her zaman etrafınızı gözlemleyerek düşmana karşı üstünlük sağlayacağınız stratejiler geliştirmeniz gerekir. Oyunun hilelerini satın alarak her zaman bir değil birkaç adım önde olacaksınız. Hileleri ne kadarlık bir zaman diliminde kullanmak istiyorsanız o kadar süre için satın alabilirsiniz.

Pubg Mobile Hile Desteği

Oyun hilelerini sitemizden satın aldıktan sonra size özel Pubg Mobile hile desteği hizmetinden de yararlanmış olursunuz. Bu süre zarfında hilelerde yapılan güncellemeleri alabilir, aynı zamanda uzman ekibimizden de teknik destek alabilirsiniz. Hileler ile ilgili herhangi bir şikâyet alma durumu ile de karşılaşmazsınız. Çünkü hileler anti ban özelliklidir. Siz de sitemizi ziyaret ederek Pubg Mobile hilelerine kolayca sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek Hattı