Pubg Mobil Hile

pubg mobil hile

PUBG MOBİLE HİLE

Pubg mobil hile Popüler oyunlar arasına girmeyi başarmış olan Pubg oyunu, dünyanın yanı sıra ülkemizde de bir kesim tarafından çokça tercih edilen oyunlar arasında yer alıyor. Bilgisayarın yanı sıra cep telefonlarından da oynanan oyun bireysel, iki kişilik ya da grup şeklinde oynanabiliyor. 

Peki, PUBG nedir, nasıl oynanıyor?

Çok oyunculu oyunlar arasında olan bir video oyunudur. Türkiye’de önemli oyuncu kitlesine sahip olan oyunda amacınız hayatta kalmayı başarabilmektir. Ancak bunun öyle basit olmadığını düşünürsek ilk tercih edilen yöntem ise Pubg mobile hilesi olmuştur. Oyunda 1000’e yakın oyuncu kotası belirlenmiş. İlk başladığınızda kendinizi bir uçağın içerisinde buluyorsunuz ve sonra isteyen istediği zaman uçaktan atlar ve paraşütle bir adaya iner. Tek başına oynayanlar farklı guruplarla eşleştirilirler. Yani her durumda oyuncuların takım olması gerekir. Bir takımdaki tüm oyuncular ölmeden takım dağılmaz.  

Her oyuncu istediği zaman uçaktan atlayabilir ve 8 kilometrelik bir alana dağılır. Oyuncular ilk başladıklarında diğer oyuncuların hiçbirinden ustun değildir. Bunun için yanlarındaki malzeme aynıdır. Her oyuncu kendisine teçhizat bulmak zorundadır ve bunun için de arayış içerisine girerler. Zırh çanta ve kask 3 seviyeye sahiptir. Haritanın bazı bölgelerinde daha fazla teçhizat vardır ancak bunu hiçbir oyuncu bilemez. İşte işin hilesi de burada ortaya çıkar. Seviye arttıkça oyuncuların kapasitesi de artacaktır.

Bizde sizin ayağınıza kadar pubg mobil hile satın al sayfasından istediğiniz hilenizi satın alarak rakiplerinizin karşısında üstünlük kurmanızı sağlıyoruz.

Unutmayın bu bir oyundur ve oyunda her zaman hile kullanımı banlanmayla sonuçlanabilir. Bu yüzden hile alıcak kişiler bunların sorumluluğunda ve bilincinde olması gereklidir.

Sizi üzecek karakterlerinizle hile kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.Hile kullanımı oyunda hoş vakit geçirmenizi ve sizi tatmin etmenizi sağlar ileriye dönük zamanlarda elbette ban sorunu ortaya çıkabilir.

Pubg Mobil Hile” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.