PUBG Lite Hilesi

pubg lite hilesi

Uzun süredir farklı platformlarda oynanmakta olan PUBG (PlayerUnknown’s Battlegrounds) Mobile, şimdi PUBG Lite sürümü ile oyuncuların karşısına çıkmaktadır. PUBG Lite birçok oyuncu bulunduran ve hem oynayıp hem takım arkadaşları ile sesli konuşulabilen bir silah oyunudur. Öncelikle oyun başladığında oyuncuların tümü bir uçak aracılığıyla haritada bulunan istedikleri yere paraşütle atlamaktadır. Oyuncular indiğinde çatışma için silah, zırh, kask ve diğer gerekli ekipmanları hızlıca bulduktan sonra oyun tam anlamıyla başlamaktadır.

PUBG Lite düşük sistemler için geliştirilmiş bir sürümdür. Orijinal sürümü her PC rahat kaldıramadığından dolayı hemen hemen tüm PC için çalışabilecek şekilde tasarlanmış durumdadır. Sadeleştirilmiş grafiklere sahip olması daha iyi performans vermesini sağlamaktadır. Oyuncuların tarafından çok tercih edilen PUBG Lite ücretsiz olarak indirilip oynanabilmektedir. Diğer yandan son zamanlarda PUBG Lite hilesi oyuncu karakterini güçlendirmek açısından çoğu oyuncu tarafından tercih edilmektedir.

 

PUBG Lite Hilesi Ne Gibi Özellikler İçermektedir?

PUBG Lite hilesi oyuncuları diğer rakiplerine kıyasla pek çok yönden güçlü ve avantajlı kılmaktadır. Hile paketleri ve sağladığı avantajlar şu şeklidedir:

 • Speed: PUBG Lite speed hilesi kullandığınız zaman oyun karakteri daha hızlı koşmaya başlayacaktır. Zaman kavramının önemli olduğu bu oyunda, oyun karakterinin hızlı koşması silah, kask, zırh ve diğer önemli ekipmanları rakiplerden daha hızlı bulmaya yardımcı olacaktır.
 • No Recoil:Oyuncuların en sık zorlandığı konulardan biri ateş esnasında silahın sekmesidir. Sekmeyen silah, güçlü rakiplere karşı avantaj sağlamaktadır PUBG Lite no recoil hilesi silahın sekmesini engellemektedir.
 • Aimbot: Aimbot içeren hile paketi rakiplere karşı otomatik nişan alma özelliği ile rakiplere karşı üstünlük kazandırmaktadır.
 • ESP Box: PUBG Lite hilesi olan ESP Box özelliği ile kolay hedef haline gelen rakipler kutu içine alınmaktadır.
 • ESP Name: Bu özellik sayesinde rakiplerin kullanıcı adı görünmektedir
 • ESP Team Number: Bu özellik rakiplerin takım içindeki numarasını görmeyi sağlayarak diğer rakibin diğer takım arkadaşları hakkında bilgi edinmeye yardımcı olmaktadır.
 • ESP Health: Oyuncuların rakiplerine kolay hedef olduğu anlardan biri de can sağlığı seviyesinin düşük olmasıdır. ESP Health özelliği ile rakiplerin can seviyeleri görünmektedir. Bu sayede işgal kolaylaşmaktadır.
 • Player Distance: Oyuncular büyük bir haritada mücadele ederken rakiplerin nerede olduklarını bilmedikleri için her an çatışmaya hazırlıksız yakalanabilmektedir. Bu konuda avantaj sağlayan ESP Distance özelliği rakiplerin uzaklık mesafesini göstermektedir.
 • ESP Item: Rakiplerin kuşandığı ekipmanları göstermektedir.
 • ESP Vehicle: Haritada bulunan araçların yerleri görünmektedir.
 • No Breath: Yüzerken nefes seviyesinin azalması sorununu ortadan kaldırmaktadır ve yüzerken koşmayı sağlamaktadır.

 PUBG Lite hile paketleri ücretli olup üç paketten oluşmaktadır ve bu paketlerin günlük, haftalık ve aylık olarak kullanım süreleri değişmektedir. En önemli özelliği ise ban riski yoktur. Sizde bansız bir şekilde PUBG Lite hileleri kullanıp rakiplerinizden güçlü olmak istiyorsanız web sitemiz olan www.darkcheat.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

PUBG Lite Hilesi” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.