PUBG Hızlı Uçma Hilesi Nedir?

Dünyayı kasıp kavuran bilgisayar oyunları dediğimizde eminiz aklınıza ilk gelen oyunlar arasında PUBG oyunu ilk sıralarda yer alacaktır. Her yaş grubundan oyun sever kitlesine sahip olan PUBG mobil ve PC versiyonları ile gözde oyunlar arasında yer almayı başarıyor. Dünyada milyonlarca kullanıcı kitlesine ulaşan PUBG oyun severleri saatlerce bilgisayar başında tutabiliyor.

Oyun severlerin severek vakit geçirdiği aktivitelerden birisi olan bilgisayar oyunları konusunda seçici olan bireylerin tercihi olan oyun bu kapsamda beklentileri fazlası ile karşılıyor. Oyun tutkunlarının bilgisayar oyunundan beklentileri nedir diye sorulduğunda herkesin aklına gelenler standart şeylerdir. Bilgisayar oyunundan az biraz anlayan insanlar bilgisayar oyunu dendiğinde ilk söylediği şey grafik ve animasyonlar olur.

Oyun tutkunlarının bu kapsamdaki gereksinimleri fazlasıyla bu oyunda yer alıyor. Grafik ve animasyon tasarımları ile kullanıcıyı etkisi altına alan oyun aksiyon ve stratejinin bir arada yürüdüğü ve sevilen nadir oyunlar arasında yer alıyor.

Pubg Mobile

PUBG Nasıl Bir Oyundur?

PUBG nasıl bir oyundur diye sorduğumuzda bu da bilinmez mi diyenleriniz olabilir. Fakat oyunla ilk defa tanışanlar için oyunla ilgili kısa bir bilgi vermek faydalı olacaktır. Oyunda paraşütle bir adaya atılan oyuncular silah ve mühimmat temin ederek mücadele etmeye başlıyorlar. Oyunda amaç bir yandan düşmanları öldürürken bir yandan da hayatta kalmaktır. Herkesi öldürüp hayatta kalan kişi ya da takım oyunu kazanmış olur. Oyunda çeşitli özellikte silahları ele geçirmek ve araçlarla hareket etmek rakiplere karşı üstünlük sağlayacaktır. Oyundaki üstünlük hızlı hareket edip üstün nitelikli silahlar ele geçirerek ve rakiplere karşı üstün stratejiler geliştirerek mümkün oluyor.

PUBG Hileleri

PUBG oyunu birçok hilesi ile de öne çıkan oyunlardan birisidir. Oyunun esas yazılımı hile girişine müsaade etmese de www.darkcheat.net internet sitemiz aracılığı ile satın alabileceğiniz PUBG hileleri ile sorunsuz şekilde hileleri indirerek oyunda belirgin üstünlükler kazanabilirsiniz. Oyun hileleri arasında bulunan düşmanın silah, araç ya da mühimmat durumunun görülebilmesi, duvar arkasında saklanan düşmanların görülmesi gibi özellikler hemen herkes tarafından bilinebilir olsa da az bilinen hileleri de vardır.

Bunlardan birisi de hızlı uçma hilesidir. Yukarıda oyunun paraşütle atlayarak başladığını ifade etmiştik. Paraşütle muharebe alanına atlayan ve rakiplerden önce adaya inen oyuncu doğal olarak rakiplerinden birkaç adım önde olacaktır. Söz konusu hile paraşütle atlandıktan sonra adaya hızlı düşmeyi sağlar. Rakiplerin paraşütleri havada süzülüyorken siz inmeyi tamamlamış ve silah dahi bulmuş olabilirsiniz.

Pubg Hilelerinin Satın Alınması

Pubg hilelerinin satın alınması işlemi yukarıda belirtmiş olduğumuz web sitemiz aracılığı ile sağlanabilir. Bunun haricinde ücretsiz alacağınız hilelerin oyuna enjekte edilmesine sistem izin vermez. Sitemizden alacağınız ücretli hileler anti ban olması sebebiyle herhangi bir sorun olmadan kullanılabilir. Siz de oyundan daha fazla zevk almak için bir an önce hileleri satın alabilir ve oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek Hattı