PUBG Hilesi Kurulum İşlemi PUBG Hilesi Nasıl Kurulur?

pubg mobile 16 9 1599215853 880x495 2

Pubg oyunu uzun süredir oyun tutkunlarının en gözde bilgisayar oyunlarından biridir. Hem rekabet formatı hem de bireyselliğin ön planda tutulduğu oyunda oyuncular her aşamada farklı taktiklere ihtiyaç duyuyor. Oyun, muhteşem görselleri ile oyun tutkunlarını etkisi altına almayı başarıyor.

Oyun, 100 kullanıcının bir uçaktan adaya atılması ile başlıyor. Amaç, adaya düşen 100 oyuncu arasında herkesi yok ederek birinci olabilmektir. Oyuncular bireysel ya da takım halinde hayatta kalarak mücadele etmeye çalışıyorlar. Oyun, bilgisayar üzerinden oynanabildiği gibi akıllı telefonlardan ya da emulatör aracılığı ile de oynanabiliyor. Her geçen gün kendini biraz daha yenilemeyi başaran Pubg, teknolojinin ilerlemesine paralel olarak kendini güncel tutmayı başarıyor. Kullanıcılar oyundan aldıkları tadı bir kat daha artırabilmek için internet üzerinden Pubg hileleri araştırmasına giriyorlar. Oyunun üretici firması olan Tencent, oyunun her geçen gün biraz daha iyileştirilmesi ve ürün çeşitliliğinin artırılmasına yönelik çalışmalarının olduğunu teknoloji haberlerinden takip edebiliyoruz.

pubg mobile lite hile yollari

Pubg Oyunu İle İlgili Dikkat Çeken Ayrıntılar

Oyunun piyasada birçok versiyonu bulunuyor. Sadece android cihazlara yönelik geliştirilmiş Pubg mobile lite, android cihazların Google play store’dan kolayca indirebilecekleri bir sürümdür. Bu yolla indirebileceğiniz oyunu hem akıllı telefonlarınızdan hem de tabletinizden kolayca oynayabilirsiniz. Üstelik bu sürüm cihaz özelliklerinde de çok üst seviye gereksinimlere ihtiyaç duymuyor.

Piyasadaki oyun ekipanları incelendiğinde son teknoloji ile üretilmiş Pubg mobile aparatların da satıldığını görebiliyoruz. Söz konusu Pubg oyunu aparatları oyun tutkunlarının işini kolaylaştırıyor. Bu aparatlar yardımı ile oyun alanında tetikleme işlemi son derece kolay şekilde yapılabiliyor. Son derece kullanışlı olan bu aparatlar oyuna ayrı bir eğlence katıyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey aparatı telefona takıp ateş ve tetik ayarını yapmak.

Pubg Mobile PC Sürümü

İlk etapta pilot bir proje olarak hazırlanan Pubg mobile PC sürümü kullanıcılar tarafından beğenilerek tam not almayı başardı. Oyunu oynamak için bir emulatör kurulumu gerçekleştirmek gerekiyor. Ardından Pubg mobile PC sürümünü çalıştırarak oyun deneyimine siz de dâhil olabilirsiniz.

Oyunun PC sürümü için ihtiyaç duyulan tüm mekanikler mobil sürüm için de geçerlidir. Oyunu bilgisayar ya da akıllı cihaza indirdikten sonra yapılması gereken ilk iş bir profil oluşturmaktır. Sol başparmağınız yardımı ile karakteri yönlendirirken sağ başparmağınız yardımı ile de salahı kullanıyorsunuz. Gerek PC gerekse de mobile sürümünde oyunu bireysel ya da takım halinde oynayabiliyorsunuz. Oyundaki haritaları değiştirerek farklı haritalar ile farklı maceralara yelken açabilirsiniz.

Pubg Hileleri

Oyunun hilelerini sitemizi ziyaret ederek çok kolay satın alabilirsiniz. Pubg hileleri bilgisayarınıza ya da mobile cihazınıza indirildikten sonra hileler aktif hale gelecektir. Hilelerin sahibi olduktan sonra aklınıza gelecek her türlü kolaylığı edinecek ve oyunun tartışmasız tek hâkimi olacaksınız. Siz de oyundan beklentilerinizi tam anlamıyla karşılamak istiyorsanız hileleri satın alıp oyuna lider olarak devam edebilirsiniz.

 

PUBG Hilesi Kurulum İşlemi PUBG Hilesi Nasıl Kurulur?” yazısında 8 düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir