PUBG hile satın al

pubg hile satın al

Pubg hile satın al Henüz yeni olmasına karşı Türkiye’de kendisine önemli bir oyuncu kitlesi sağlamayı başarmış olan Pubg, hayatta kalmayı kapsayan bir mücadele oyunudur. Oyun ilk başladığında ilk seviyede olursunuz ve amacınız karakterinizi daha güçlü bir hale getirmektir. Ancak bu oyunu ister tek başınıza isterseniz arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Kiminle oynadığınız fark etmiyorsa ya da oyun için kendinize arkadaşlık gurubu bulamamışsanız o zaman oyunun size verdiği diğer takım arkadaşlarıyla oynamak zorunda kalırsınız. Oyuna başlarken uçağın içinde olursunuz ve uçaktan bir adaya atlamanız gerekir. Atlama zamanını kendiniz belirlersiniz ve istediğiniz zaman atlarsınız. 

İndiğiniz yer bir ada olur ve diğer takım arkadaşlarınızda sizinle birlikte aynı adadır. Ancak herkes atladığında aynı yere düşmeyeceğinden dolayı dağınık bir görüntü olur. Pubg hile satın alarak oyunda karakterinizi yükseltebilirsiniz. Çünkü bu sayede fazladan ekipmanlarınız olacaktır. Ancak hileye başvurmak istemiyorum diyorsanız işiniz biraz daha sıkıntılı olacaktır. Çünkü malzeme ve ekipmanları bulmak ararken düşmanlarla baş edebilmek kolay değildir.

 Girişte de bahsettiğimiz gibi tek bir hedefiniz var o da hayatta kalmak. Hilelerin tercih edilmesi de bunun için çok önemlidir. Oyunun keyifli bir yapıya sahip olması oyuncularında ister istemez hayatta kalma mücadelesini zorlamasına neden oluyor. Bunun içinde hile satın alınarak oyunda kalma süresi yükseltilmeye çalışılıyor.

Şunuda unutmayın pubgde yapılan hileler %100 güvenli değildir her güncellemede hileler kapatılıyor fakat 1 gün geçmeden hileler tekrar aktif oluyor.

Bu yüzden sizi üzmeyecek karakterlerinizle pubg hile yaparsanız banlandığınızda sizde üzülmemiş olursunuz.

Hile pişamnlık değildir sadece eğlenceli vakit geçirmenizi biraz daha arttırıcak birer oyun eklentisidir.

Hile satın almak için ana sayfamızda bulunan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Pubg hile Satın al ‘mak için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek Hattı