PUBG Emulator Hile

pubg emulator hile

Popüler olanların yanı sıra, oyuncu performansını önemli bir şekilde artırabilecek bir dizi başka basit PUBG emulator hile var. Daha az popüler olanların çoğu aslında tespit edilemez ve geliştiriciden nadiren yasaklar alır. Bu da onları daha da ölümcül yapar. Örneğin, Hızlı ganimet kesmek, oyuncunun bir ganimet yığınındaki tüm öğeleri toplamasına ve istenmeyen dikkati çekmeden önce ekipmanına hızla eklemesine olanak tanır. Uçan araba kesmek ve kol uzatma hile gibi diğer PUBG emulator hile çeşitleri de oyuncu performansını artırır ve rakip saldırılara karşı savunmasızlığı azaltır.  Sağladığı avantajlar ile kazanma olasılığını arttırır. Diğer oyuncular ile çatışmalarda hayatta kalma olasılığını arttırmış olur.

PUBG Emulator Hile Çeşitleri

Sonuç olarak, bu PUBG emulator hile çeşitleri oyuncular için birçok avantaj sağlar. Kazanma oranlarını arttırır ve hayatta kalmalarına yardımcı olur. Oyunda rakiplerinize karşı avantajlı olmak için bu hileleri kullanabilir ve tamamen durdurulamaz bir güç haline gelebilirsiniz. Rakiplerinizin size karşı hiçbir şansı olmayacaktır. Hile çeşitlerinin farklı olması ve bu hilelerin zor fark edilmesi hile kullanan oyuncunun gönül rahatlığı ile zafere giden yolda ilerlemesini sağlamaktadır.

pubg emulator hile

 PUBG Lite ESP ve Wallhack

PUBG’de hayatta kalmak, rakibinizin konumunu ve nerede olduğunu takip etmekle ilgilidir, değil mi? PUBG lite ESP ve Wallhack, düşmanlarınızı her zaman takip etme yeteneğinizi geliştirmek, onları her an, esasen duvarların arkasından, gizlenerek veya normalde görüşünüzü engelleyen herhangi bir engele rağmen sizin için görünür kılmak için tasarlanmıştır. Söylemeye gerek yok, bu PUBG hilesi, onu kullanan oyuncu için performansı artırıyor ve onsuz olanları süper savunmasız hale getiriyor. İster gündüz ister gece olsun, bu hile ile bir oyuncudan tam anlamıyla saklanmak imkânsız. Duvar hilesi ya saklanırken düşmanların zırhını aydınlatır ya da yakın oldukları sürece konumlarının bir taslağını verir. PUBG ESP kolayca tespit edilemez ve herhangi bir şekilde kanıtlamak neredeyse imkansızdır. Bu hileye sahip bir rakip oyuncu ile yüzleşmek, intihar etmenin bir kolay yoludur.

PUBG Lite Yüksek Hasar Hilesi

PUBG’nin tasarımı, bir düşmanı öldürmek veya hareketsiz hale getirmek için belirli konumlarda belirli çekimler yapılmasını gerektirir. Ancak bu saldırı, vuruş pozisyonuna rağmen her atışta aşırı hasar vermek veya anında öldürmek için tasarlanmıştır. Özellikle birden fazla saldırganla karşılaşıldığında PUBG lite yüksek hasar hilesi oldukça kullanışlı bir hiledir. Yüksek hasarlar çıkartmak bir çatışmanın kaderini belirler ve bu hileyi kullanan tarafın ezici üstünlüğü ile sonuçlanır.

PUBG Lite Mesafe Hilesi

Saldırı olasılığı genellikle düşmanın yakınlığına bağlıdır. Bu nedenle, PUBG lite mesafe hilesi ile düşmanlarınızın tam olarak ne kadar uzakta olduğunu bilmek, savaşa yeterince hazırlanabilmeniz veya çarpışmadan kaçınmaya karar verebilmeniz için oldukça yararlı olabilir. Mesafe kesmesi, oyunculara düşman mesafe detaylarını verir, böylece oyuncu tehdit seviyelerini değerlendirebilir ve uygun önlemi alabilir. Mesafeler konusunda bilgi edinmenize yardımcı olan bu hile ile oyunda daha başarılı olabilirsiniz.

PUBG Emulator Hile” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.